biuro rachunkowe Katowice

Biuro rachunkowe w Katowicach - zaufany partner w biznesie

Wiele firm, szczególnie tych małych i średnich, zastanawia się, czy korzystać z usług biura rachunkowego, czy może zatrudnić na pełny etat księgowego. Zdania są podzielone, ale coraz więcej przedsięb czytaj więcej »

kosmetyki przeciwsłoneczne

Kosmetyki przeciwsłoneczne: wybieraj świadomie, chroniąc skórę

Każdy, kto ceni sobie zdrową i młodzieńczo wyglądającą skórę, wie, jak kluczowe jest jej odpowiednie nawilżanie, oczyszczanie oraz zabezpieczanie przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Jedn czytaj więcej »

Oświetlenie samochodowe

Nowoczesne oświetlenie samochodowe jako podstawa bezpieczeństwa na drodze

– nieoceniony sprzymierzeniec kierowców W dzisiejszych czasach technologia nieustannie zdobywa nowe obszary naszego życia. Nie inaczej jest w przypadku automatyki samochodowej, gdzie każdy element czytaj więcej »

buty robocze ochronne

Bezpieczne i wygodne prace dzięki butom roboczym ochronnym z BHP-Protect

Wsparcie dla naszych stóp Stopy to jeden z fundamentalnych elementów naszego ciała, które wspierają nas na każdym kroku. Dla osób, które pracują w trudnych i niebezpiecznych warunkach - jak budownik, czytaj więcej »

biuro tłumaczeń

Wybór profesjonalnego biura tłumaczeń - na co zwracać uwagę

W dzisiejszym globalnym świecie, pełnym międzynarodowych transakcji, podróży oraz komunikacji, usługi tłumaczeniowe stały się nieocenionym zasobem zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Wybór odpow czytaj więcej »

grant OZE

W Poszukiwaniu Zielonej Przyszłości: Środki na Inwestycje w OZE

W obliczu dynamicznie zmieniających się warunków klimatycznych, coraz więcej osób jest zainteresowanych inwestowaniem w odnawialne źródła energii (OZE). Decyzja ta jest podyktowana nie tylko troską o czytaj więcej »

pozycjonowanie kraków

Czy warto inwestować w pozycjonowanie stron w Krakowie?

Kraków, miasto królów i smoków, a także jedno z największych centrów biznesowych w Polsce, przyciąga przedsiębiorców z różnych branż. Konkurencja w takim środowisku jest ogromna, a wyróżnienie się na czytaj więcej »

Tworzenie sklepów internetowych

Tworzenie sklepu internetowego – przewodnik po kluczowych aspektach e-commerce

Wstęp do e-commerce – dlaczego sklepy internetowe to przyszłość biznesu W dzisiejszych czasach, kiedy technologia zdaje się napędzać każdy aspekt naszego życia, coraz więcej przedsiębiorców decyduje czytaj więcej »

Bahco

Rozpoznawalność i zaufanie do narzędzi Bahco

Każdy, kto ma coś do zrobienia w warsztacie, wie dobrze, że klucz nastawny, bity czy skrobak od producenta to gwarancja solidności. Szczególnie dla tych, którzy nie uznają kompromisów, jeśli chodzi czytaj więcej »

biuro tłumaczeń

Biuro Tłumaczeń - Niezastąpiony Partner w Globalnym Świecie Biznesu i Administracji

Wstęp do Świata Tłumaczeń W erze globalizacji, możliwość komunikacji poza granicami własnego języka jest nieocenionym atutem w biznesie, edukacji lub nawet w codziennym życiu. Z każdym rokiem rośnie czytaj więcej »

 

Jakie funkcje pełni taśma z nadrukiem?

Funkcja informacyjna

Jeśli wysyłasz mniejsze lub większe paczki, to koniecznie musisz posiadać w swoim asortymencie różnego rodzaju opakowania. Przy dużej ilości zamówień opakowane przedmioty mogą się mylić, dlatego przydatne staje się ich znakowanie. Coraz częściej do tego celu stosowana jest Https://protape.pl taśma z nadrukiem, która pełni w tej sytuacji funkcję informacyjną. Ponadto, na taśmach tego typu bardzo często umieszcza się napisy ostrzegawcze - np. informujące, że w przesyłce znajduje się szkoło, lub nakazujące obchodzić się z paczką ostrożnie. W tej sytuacji taśma z nadrukiem wykorzystywana jest jako narzędzie do przekazania istotnego komunikatu, który w jasny i czytelny sposób informuje o konieczności zachowania ostrożności.

Funkcja promocyjna

Sukces przedsiębiorstwa w dużym stopniu zależy od jego wizerunku, a także od właściwie prowadzonych działań marketingowych. Skutecznym narzędziem promocyjnym, które pozwala wyróżnić się na tle konkurencji, stały się taśmy z nadrukiem. Stanowią one nie tylko skuteczny nośnik reklamy, ale także pomagają w utrwaleniu wizerunku firmy w świadomości klienta. Umiejętnie dobrana taśma z nadrukiem może także stanowić alternatywną wizytówka firmy. Taśma z nadrukiem to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ pozwala dowolnie spersonalizować pudełko. Ceny taśm z nadrukiem są różne, a ich wysokość zależy przede wszystkim od zastosowanego kleju. Najtańszą opcją jest taśma z klejem akrylowym, jednak na rynku dostępny jest także wariant hot-melt i taśma solventowa. Na cenę wpływa także ilość kolorów użytych w grafice oraz materiały z jakich taki nadruk wykonano. Należy przy tym pamiętać, że nadruk, który łatwo ulega przetarciom będzie wyglądał nieestetycznie i może stać się antyreklamą firmy. Wybierają produkt należy pamiętać, że taśma z nadrukiem powinna idealnie przylegać do zabezpieczanego produktu, aby ochronić go przed nieautoryzowanym otwarciem.

Funkcja estetyczna

Jest wiele powodów, dlaczego warto zainwestować w taśmy pakowe z nadrukiem, jednym z nich jest niewątpliwie dbanie o dobry i atrakcyjny wizerunek przedsiębiorstwa, który jest bardzo ważną rzeczą w opinii klientów. Konsumenci coraz częściej przywiązują uwagę do szczegółów - takich jak np. estetycznie zapakowane zamówienie. Jeśli więc prowadzisz np. sklep internetowy możesz użyć taśmy pakowej z nadrukiem, aby uatrakcyjnić swoje jednolite pudełka, których używasz do wysyłki produktów i nadać im ładniejszego i bardziej eleganckiego wyglądu. Taśma pakowa z nadrukiem na pewno sprawi, że klient doceni starania i dbałość o każdy detal, a jak wiadomo bardzo ważne jest zadbanie o to, aby Twoja marka była dla klientów atrakcyjna. Dzięki temu możesz także w skuteczny sposób rywalizować ze swoją konkurencją, ponieważ taśma z nadrukiem będzie prezentować Twoją markę w sposób przyciągający uwagę i atrakcyjny. Tego typu taśmy pakowe mogą również pełnić funkcję ozdoby okazjonalnej - poprzez dostępność między innym dekoracyjnych motywów świątecznych, urodzinowych, czy też rocznicowych.